Kontakta oss

KåPI Tvätt AB
Industrigatan 2
666 31 Bengtsfors

Tel: Tel: 0531 – 722 70
Fax: 0531 – 12075
info@kapi.se

kent-pettersson

Kent Pettersson

VD

Tel: 0531 – 722 79
kent.pettersson@kapitvatt.se
lise-bjorevall

Lise Björevall

Vice VD

Tel: 0531 – 120 79
lise.bjorevall@kapitvatt.se
andreas-rydberg

Andreas Rydberg

Säljare Entrémattor Arbetskläder

Tel: 0531 – 5481 91
andreas.rydberg@kapitvatt.se
thomas-larsson

Thomas Larsson

Säljare Hotell Restaurang Entrémattor

Tel: 0531 – 5481 89
thomas.larsson@kapitvatt.se
viktoria-storm

Viktoria Storm

Inventering och kundvård

Tel: 0531 – 5481 95
vicky.storm@kapi.se
eva-jansson

Eva Jansson

Administratör/Transport chef

Tel: 0531 – 120 78
eva.jansson@kapi.se
morgan-becken

Morgan Becken

Produktionschef

Tel: 0531 – 120 73
morgan.becken@kapitvatt.se
duaine-mccusker

Duaine McCusker

Produktionsledare/Entrémattor

Tel: 0531 – 5481 94
duaine.mccusker@kapitvatt.se
christer-henriksson

Christer Henriksson

Produktionsledare

Tel: 0531 – 5481 82
christer.henriksson@kapi.se
daniel-bjorevall

Daniel Björevall

Underhålls/projektchef

Tel: 0531 – 722 72
daniel.bjorevall@kapitvatt.se

Kundservice

Beställningar,
Lena Martinsson
Vardagar 09.00 – 16.00

0531 – 120 77

eller
bestallning@kapi.se

Tvättadministration, Eva:

0531-120 78

Ekonomiansvarig, Miria:

0531- 722 73

Journummer:

0531-722 70

Vänligen invänta talmeddelande.

Hitta till oss

Visa detaljerad karta »